Home

The New Bone-Level Implant

Dar kemik alanlarında boyun bölgesindeki açı sayesinde daha geniş çapta implant kullanma imkanı. Mikro yiv yapısı ile kortikal bölgede kan dolaşımına fayda sağlamaktadır. Boyun Bölgesi açısı sayesinde maksimum seviyede kortikal kemik oluşumuna olanak sağlar.

Power4 Lansmanı

Power4 Lansman toplantısı 8-10 Kasım tarihlerinde Kıbrıs’ta özel bir etkinlikle yapıldı. Bu özel etkinlik profesyonellerle Power4 ve cerrahi setini bir araya getirdi. Organizasyon, 800 dental profesyonelin katılımı ile coşkulu geçti.

Kritik diş ameliyatlarında başarılı olan ünlü konuşmacılar, Power4 İmplant’ın ilk hastalarının iyileşme sürecini paylaştılar. Power4 İmplant’ın klinik vakaları Çene Cerrahı Dr. Metin Kızılkaya ve Dr. Metin Ali Güven ve Protez Uzmanı Dr. Melih Şengül ile tartışıldı.

Eğer bu etkinliğe katılmadıysanız veya detayları öğrenmek istiyorsanız, sosyal medya hesabımızdaki kayıtlardan ulaşabilirsiniz.

Akış Diyagramları

Düz ve Açılı Abutment, DTI Locator Abutment.

DTI Burs

DTI Implant Sistemleri, bilim adamları, dünyanın her yerinden doktorlar…

Catalog

Katalog, broşür, pdf…

İletişim Bilgileri

Tasarım, kalite, ürün çeşitliliği ve paketleme anlamında birçok yenilikçi gelişmeye sahip olan DTI, implant cerrahisi ve protez konusunda dünyadaki tüm diş hekimlerine sayısız avantaj sunmaktadır.

Fabrika:

+90 (262) 642 03 84)

Sevgili Meslektaşlarım

DTI Implants, dental implant endüstrisinde dünyanın her yerindeki diş hekimlerine öncü çözümler sunarak binlerce hastanın gülümsemelerini yeniden kazanmasına yardımcı oldu. DTI kurulduğu günden bu yana yatırımlarını, inovasyon, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini hiç bırakmadı.

“Ürünlerimizle gurur duyuyoruz ve bunu sağlamak için tüm çabayı ve kaynakları harcıyoruz.”

dr. Talat Bugur

CEO of DTİ İMPLANT

DTI İLE HAYATIN AKIŞINI HIZLANDIRIN

DTI İMPLANT SİSTEMLERİ Üretim Tesisimiz yüksek teknoloji CNC makineleri ile donatılmıştır. Küresel pazarın ihtiyaçlarına hızla cevap verebiliyoruz.
DTI İMPLANT SİSTEMLERİ CE sertifikasının yanı sıra FDA onayına sahiptir.

Ar-Ge ve İnovasyon

DTI Ar-Ge Departmanı, yenilikler yapmak için en son teknolojileri kullanır ve bağımsız üniversitelerle işbirliği yapar ve bu programların faaliyetlerine sponsor olur.

DTI ile Memnun Diş Hekimleri

Kolay uygulama, hızlı tedarik, geniş stok yelpazesi ve uygun fiyatlar! SLA yüzey özelliği. Kolay ve güvenli kullanım ile kesin çözüm Çekici ambalaj, şık tasarım.

Hibrit Tasarım

Kök formu ve silindirik tasarım bir arada! Mükemmel birincil kararlılık

Geliştirilmiş SLA Yüzeyi

Hızlı kemik entegrasyonuna izin veren nano teknoloji SLA yüzeyi